Bugün 23 Şubat 2019, Cumartesi         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
1
34
4.345

Ankara boyacı ustası

Ankara asmatavan ustası

Ankara Fayans seramik ustası

-----------HAKKIMIZDA----------Kategoriler

Tarihçemiz

 

www.boyabadanaustalari.com ve http://www.asma-tavan.com Firmalarımız aşağıdaki değerler ve ilkeler ışığında 1988 yılında müşterilerine değer katmak amacıyla  İstanbul ve sonrasında Ankara da faaliyetlerine başlamıştır.Güçlü ve emin adımlarla başarılı bir şekilde Ankara içi ve Ankara dışı faaliyetlerini sürdürmeyi devam ettirmektedir.
 

Değerlerimiz

Gerçek başarının çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız. İlişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamalara müsamaha göstermeyiz. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz. İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.
 
 

İlkelerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.
 
Çalışkan ve kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca “biz varız” diyebilir, farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlar, kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.
 
 

Misyonumuz

Teknoloji ile güçlü insan kaynağımızı birleştirerek ve mutlaka başarmayı hedefleyen iş modelleriyle aldatmadan ve aldanmadan, kazanmak ve kazandırmaktır.
 

Vizyonumuz

Kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışımızla ve saygınlığımızla  ülkemizde tercih edilen marka olmak.
 
 
 
BOYACI